شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک
صفحات کورین - کورین چیست
کورین نام اولین برند سنگ مصنوعی می باشد که در امریکا تولید شد. از آن زمان به سنگهای مصنوعی اصطلاحا کورین می گویند.
سطوح کورین پوشش های 100% آکریلیک هستند که دامنه ی وسیعی از ویژگی ها و خصوصیات را شامل می شوند. مهمترین آنها دامنه بسیار وسیعی از رنگ های گوناگون است که شامل بیش از 70 نوع رنگ و طرح برای هر نوع سطوح در فضاهای داخلی میباشد. در کنار زیبایی ، محصولات کورین دارای ویژگی های کاربردی ، شگفت انگیز و منحصر به فردی هستند.
دوام بالا ، خاصیت ضد لکبودن ، انعطاف پذیری و فرم پذیر بودن ، شستشوی راحت و سریع ، تعمیرات آسان و فوری ، نیمه شفاف بودن بعضی از طرح ها و رنگها و استفاده از آن در نور پردازی همه و همه از ویژگی ها و مزایای این صفحات میباشد.
محصولات کورین دارای سطوحی بدون خلل و فرج و درز میباشند ، بنابراین میکروب و باکتری در سطح آن رشد نمیکند. این ویژگی باعث شده است که سطوح یکپارچه و صیقلی کورین از جمله محصولات خاص و محدودی باشند که مورد تایید برای استفاده در صنایع غذایی ، رستوران ها ، مراکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی ، مراکز درمانی ، بهداشتی و بیمارستانها باشند.
تنوع رنگی کورین بالغ بر 70 رنگ با بافت های متنوع است. یکی از دلایلی که کورین به عنوان کانتر آشپزخانه استفاده می شود رنگ سفید خیره کننده ی آن است.
اطلاعات تماس :
آدرس :  تهران  میدان ونک  خیابان خدامی خیابان نیروی انتظامی  پلاک 2  واحد 2
تلفن تماس : 88787808       فکس : 88653896       ایمیل : info@fourteen.ir
© Copyright Fourteen - 2017 | Powered By : [Cybersys]