شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک شرکت فورتین طراح و مجری صفحات آکریلیک
 
درباره فورتین
شرکت فورتین در سال 1385به مدیریت مهندس چرخچی در تهران تاسیس شد. ایشان دانش آموخته ارشد رشته طراحی صنعتی از دانشگاه تهران هستند. از این رو از همان ابتدا روند شرکت مبتنی بر طراحی نوآورانه وکیفیت اجرا در حوزه ی اجرای صفحات آکریلیک کورین و صفحات کوارتز بوده است.
این شرکت ظرف حدود 10 سال فعالیت حرفه ای و انجام بیش از 5800 پروژه در زمینه های مختلف در داخل و خارج از کشور به مرور زمان به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ی طراحی و اجرای صفحات کورین و کوارتز تبدیل گردیده است.
شرکت فورتین با تکیه بر توانمندیهای خود در زمینه ی طراحی و اجرای فضاهای داخلی مجتمع های مسکونی، تجاری و پزشکی و پروژه های خاص، سازمان خود را تبدیل به یک مجموعه ی پویا نموده است که در کلیه ی زمینه های مطالعاتی، صورت خود کفا عمل می نماید.
رضایت کارفرمایان ومشتریان، استفاده از مدیریت کیفیت و کنترل زمان اساسی ترین دیدگاه مدیران شرکت فورتین است.
توانمندی های گروه فورتین
-  قبول تمامي سفارشات طراحی و اجرای صفحات کورین و کوارتز در سراسر ایران
-  تحويل سفارشات در كوتاهترين زمان و با كيفيتي منطبق با استانداردهای جهانی
-  سيستم كاري منطبق با استانداردهای شركت سامسونگ كره جنوبي
-  داراي كادر مجرب و متعهد
-  خدمات پس از فروش به مدت 1 سال
-  انجام پروژه های بزرگ وخاص در حد اقل زمان
-  مشاوره در زمینه طراحی و اجرا به صورت رايگان
اطلاعات تماس :
آدرس :  تهران  میدان ونک  خیابان خدامی خیابان نیروی انتظامی  پلاک 2  واحد 2
تلفن تماس : 88787808       فکس : 88653896       ایمیل : info@fourteen.ir
© Copyright Fourteen - 2017 | Powered By : [Cybersys]